HAKKIMIZDA

Loresima, papatya demektir laz dilinde. Beyaz papatya. Bahar denilince ilk akla gelen çiçektir belkide. Saf sevgiyi temsil eder beyaz papatya. Aslında sadece sevgi de değil, herşeyde saflığın sembolüdür. Temiz bir kalp ile birine hediye mi göndereceksiniz! İşte Papatya işte Loresima.

Madem Loresima yani papatya saf sevginin, temiz kalbin simgesi... O halde bize de başka bir isim aramaya gerek kalmadı diye düşündük.

Loresima Bayan Kuaförü, Hastane metro istasyonunun hemen yanında. Demetevler, Batıkent ve Yenimahalle'ye hizmet verebilecek ve ulaşımında oldukça kolay olduğu bir noktada sizleri bekliyor. Ostim - Keçiören, Ulus - Yahyalar - Serhat - İvedik Organize dolmuşları ile Kızılay - Batıkent metro istasyonunun kesişme noktasındayız. Onkoloji Hastanesinden adını alan Metro Hastane durağında, metrodan çıkınca hemen karşınızdayız.

Size bugün güzelliğinizin daha da fazla ortaya çıkması için yardımcı olabiliriz. Demetevler Güzellik Salonu arayışlarıza son noktayı koyabiliriz. Güler yüzle karşılanacağınıza ve salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmanız için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizize emin olabilirsiniz.

Sizlere bir bayan kuaföründe bulabileceğiniz tüm hizmetleri veriyoruz.

Türban Tasarım, Saç Tasarım, Gelin Başı, Kesim, Fön, Kaynak, Ombre, Makyaj, Porselen Makyaj, Kalıcı Makyaj, İpek kirpik, Microblading, Kaş Tasarım, Protez tırnak, Ağda, Manikür pedikür, Cilt bakımı, Saç bakımı

Loresima Bayan Kuaförü Demetevler Yenimahalle ANKARA
Loresima Bayan Kuaförü Demetevler Yenimahalle ANKARA