HAKKIMIZDA

Loresima ne demek?

Kulağa hoş gelen Loresima ismini duyanların ilk tepkisi: Loresime ne demek? İnsana biraz Fransızca'dan gelmişte keyfimize göre uyarlanmış gibi geliyor. Loresima isminin anlam bakımından bambaşka birşey ifade ettiğini kim bilebilirdi ki? Peki bu durumda Loresima ne anlama gelir?

Lazca kelimeler öğrenmek isteyenlere başlangıcı da biz yaptıralım:

Loresima, papatya demektir laz dilinde. Lazca papatya ne demek? Loresima... Laz değiliz gerçi ama bir Karadenizli olarak kulağıma hoş gelen bu kelimenin manasına da bayıldım. Beyaz papatya. Bahar denilince ilk akla gelen çiçektir belkide. Saf sevgiyi temsil eder beyaz papatya. Aslında sadece sevgi de değil, herşeyde saflığın sembolüdür. Temiz bir kalp ile birine hediye mi göndereceksiniz! İşte Papatya işte Loresima.

loresima ne demek, bayan kuaförü, güzellik salonu, demetevler, batıkent, yenimahalle

Madem Loresima yani papatya saf sevginin, temiz kalbin simgesi... O halde bize de başka bir isim aramaya gerek kalmadı diye düşündük.

Demetevler kuaför tavsiye isteyenlerin ilk tercih sebebi olmak için çalışıyoruz. İşimize önem verip müşterimize ihtimam gösteriyoruz. Bu özelliklerimizle de sadece Demetevler tavsiye kuaför değil Batıkent, Yenimahalle, Etlik güzergahları için de tavsiye kuaför kategorisinde yer almayı hedefliyoruz.

Loresima Bayan Kuaförü, Hastane metro istasyonunun hemen yanında. Demetevler, Batıkent ve Yenimahalle'ye hizmet verebilecek ve ulaşımında oldukça kolay olduğu bir noktada sizleri bekliyor. Ostim - Keçiören, Ulus - Yahyalar - Serhat - İvedik Organize dolmuşları ile Kızılay - Batıkent metro istasyonunun kesişme noktasındayız. Onkoloji Hastanesinden adını alan Metro Hastane durağında, metrodan çıkınca hemen karşınızdayız.

Size bugün güzelliğinizin daha da fazla ortaya çıkması için yardımcı olabiliriz. Demetevler Güzellik Salonu arayışlarıza son noktayı koyabiliriz. Güler yüzle karşılanacağınıza ve salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmanız için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizize emin olabilirsiniz.

Sizlere bir bayan kuaföründe bulabileceğiniz tüm hizmetleri veriyoruz.

Türban Tasarım, Saç Tasarım, Gelin Başı, Kesim, Fön, Kaynak, Ombre, Makyaj, Porselen Makyaj, Kalıcı Makyaj, İpek kirpik, Microblading, Kaş Tasarım, Protez tırnak, Ağda, Manikür pedikür, Cilt bakımı, Saç bakımı

Loresima Bayan Kuaförü Demetevler Yenimahalle ANKARA
Loresima Bayan Kuaförü Demetevler Yenimahalle ANKARA