KAYNAK SAÇ

Kaynak Saç Nedir?

Kaynak Saç, aynı sürede eşit uzamayan ve kötü bir görüntüye sahip olan saçlar için de kısa süreli bir çözüm olarak kullanılabilir. Kaynak saç kullananlar, işlemin doğru yapılmış olması ve saça, cilde zarar verilmemiş olması durumunda halinden mutlaka memnundur
Saçınızın uzama problemi mi var? Saç uçlarınız çok güçsüz ve güçlü görünüme sahip uzun saçlar mı istiyorsunuz? Saçınızı kestirdiniz ama kısa kalması da sizi mutsuz mu ediyor? Düğünde topuz yapmak istiyorsunuz ama saçlarınız bunun için çok mu kısa?

Sebebiniz ne olursa olsun kısa sürede dolgun, sağlıklı, güçlü, canlı ama en önemlisi uzun saçlar istiyorsanız kaynak saç aradığınız çözüm. Kaynak saç ile doğal görünüme sahip, dolgun ve gür saçlara kavuşabilirsiniz.

 

Kaynak Saç, kısa, güçsüz görünen saçlara ek/takviye yapılarak uzun ve güçlü görünmesini sağlayan bir saç destek uygulamasıdır. Loresima Demetevler Bayan Kuaförümüzde kaynak saç işlemlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Kaynak Saç, aynı sürede eşit uzamayan ve kötü bir görüntüye sahip olan saçlar için de kısa süreli bir çözüm olarak kullanılabilir. Kaynak saç kullananlar, işlemin doğru yapılmış olması ve saça, cilde zarar verilmemiş olması durumunda halinden mutlaka memnundur. Zira kimse kötü görünmeyi ve kötü hissetmeyi istemez.

Kaynak Saç fiyatları kuaför kuaför değişebilir. Kullanılan malzemenin kalitesi, sağlıklı, uzun ömürlü olması fiyatı etkileyen sebeplerden biridir. Bu durumda ustalıkta kaynak saç takma fiyatları için önemli bir etkendir. Kaynak saç modelleri ve fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Ancak doğru fiyatlandırmanın yapılabilmesi için saçın sağlık durumunu da kontrol etmemiz ve bu yüzden de Loresima Kuaför'e uğramanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Ancak yinede kaynak saç fiyatları 2019 ile kaynak saç fiyatları 2020 arasında hemen hemen hiç fiyat farkı olmadığını söyleyebiliriz.

Kaynak saçlarda kalite için dikkat edilmesi gereken ipuçları;

* Kaynak saçın dipten uca kadar dolgun olduğuna dikkat edin. Uçlara doğru seyrelme olması sizi rahatsız edecektir.
* Saçın yumuşaklığına ve dokunduğunuzda verdiği ipeksi hissi alabildiğinize dikkat edin.
* Kullanılacak kaynak saçın yıpranmamış, kurumamış veya kırılmamış olduğuna dikkat edin.
* Kullanılacak kaynak saçın renginin açılabilirliğini, boyanabilirliğini, gerçek olup olmadığını, karışım içerip içermediğini sorgulayın.
* Uygulanacak kaynak saçın dolaşıp dolaşmayacağını, dolaşma durumunda açmaya çalışırken ne kadar kırıklarla karşılaşacağınızı sorgulayın.
* Belki de en önemlisi... İşlemi yapacak ustanın başarısız işlem arkasında ne kadar durup durmayacağını sorgulayın. Güvenmediğiniz bir yerde yaptırmayın. Referanslı olarak işleminizi yaptırmanız sonuç hakkında da ipuçları verecektir.

Kaynak Saç Çeşitleri

Mikro Keratin Kaynak

 

Boncuk Kaynak

 

Mikro Boncuklu Kaynak

 

Tres Kaynak

 

Loresima Bayan Kuaförü Demetevler Yenimahalle ANKARA
Loresima Bayan Kuaförü Demetevler Yenimahalle ANKARA