Snowcell Bakımı - Hollywood Bakımı

Cilt lekeleri herkesi rahatsız eden cilt sorunladır. Bu sorunun giderilebilmesi için pek çok doğal, kimyasal öneri yapılmaktadır. Son yıllarda kullanımı giderek artan Snowcell-Hollywood bakımı, çok kısa sürede etki etmesi ve çok yüksek başarı oranlarına ulaştırmasıyla diğer yöntemlerden ayrılmaktadır.

Snowcell-Hollywood Leke Bakımı Nedir?

Snowcell-Hollywood leke tedavisinde, leke oluşumuna sebep olan melaninin oluşumuna sebep olan trisonaz enzimi baskılanarak etkinliği azaltılır. Cilt tonuna etki edemeyen melanin, leke tedavisine karşı cildin vereceği direnci azaltır.Snowcell-Hollywood bakımı yaptıranlar bu cilt bakım uygulamasından çok memnun kalırlar. Hollywood bakımı olarak da bilinen Snowcell bakımı bir leke tedavisi yöntemidir. Hollywood bakımı olarak bilinmesinin sebebi  Hollywood ünlülerinin ciltleri gibi pürüzsüz, canlı, parlak ve sağlıklı görünen bir cilde ulaştırmasıdır. Leke tedavisini kimyasal peeling yöntemleri gibi cildin lekeli bölgelerini soyarak yapmaz. Cilt lekeleri bazı iç veya dış faktörlerle ciltteki melanin seviyesinin değişmesi ve bunun cilt pigmentineyaptığı etki sebebiyle oluşur. Snowcell leke tedavisi ciltte fazla salgılanan melaninin sebep olduğu lekelenmeleri, enzim peeling yöntemi ile iyileştirir. Snowcell enzim peelingde, kimyasal peelingde olduğu gibi yalnızca hasarlı bölge hedeflenmez. Cildin daha sağlıklı hale gelmesi ve cilt tonunun eşitlenmesi sağlanır. Bilinen peeling yöntemlerine göre ciltte oldukça az aşınmaya sebep olur. Bu sayede her cilt tipine uygulanabilir. Güneş koruyucusu kullanıldığı takdirde Snowcell bakımı her mevsimde uygulanabilir ve cilde bir yan etkisi olmayacağından kişiyi gündelik hayatından alıkoymaz.

Snowcell-Hollywood leke tedavisinde, leke oluşumuna sebep olan melaninin oluşumuna sebep olan trisonaz enzimi baskılanarak etkinliği azaltılır. Cilt tonuna etki edemeyen melanin, leke tedavisine karşı cildin vereceği direnci azaltır. Bu sayede leke görünümü azalırken aynı zamanda, cildin rengi açılır ve cilt tonu eşitlenir.

Snowcell-Hollywood Bakımının Faydaları

Snowcell-Hollywood bakımı ciltteki leke görünümünü giderirken cildi yenileyerek kırışıklık görünümünün de azalmasını sağlar. Her uygulamada ciltte büyüme etkisi oluşturur ve anti-aging etki de sağlamış olur. Sağlayacağı anti-aging etki ile yaşlanma etkilerine karşı da cildi koruyacaktır. İçeriğindeki vitaminlerle cildi besler. Bu sayede Snowcell-Hollywood bakımı, daha canlı ve sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü kazandırır. İçeriği sayesinde ilk uygulamada ciltte ciddi bir aydınlanma ve cilt tonunda eşitlenme gözlemlenebilir. Cilde, koruyucu bir etki sağlar. Bir seansı 50 dakika civarındadır. Snowcell sonrası yapılan serum uygulamasıyla cildin nem bakımı ve gerekli temel bakımı da sağlanmış olur.

Snowcell-Hollywood bakımının uygulanması diğer peelinglere göre daha acısızdır. Kimyasal peeling gibi soyma, aşınma yapmaması sayesinde ciltte hassaslaşma, epidermiste incelme gibi yan etkileri olmaz. Kısa sürede etki vermesi, hemen her cilt tipinde her mevsimde uygulanabilmesi ve başarı oranının %90 civarında olması diğer leke tedavisi yöntemlerine göre Snowcelli daha avantajlı kılmaktadır. Cildin soyulmasına, hassaslaşmasına sebep olmaması ayrıca uygulayanların günlük hayatını etkilemeyeceği, sosyal hayattan koparmayacağı anlamına gelir. Bunlar da Snowcell-Hollywood bakımının faydalarındandır.

Snowcell Leke Tedavisi Hangi Cilt Tiplerine Uygulanır?

Güneşin zararlı ışınları sebebiyle ciltte oluşan koyu renkli lekeler, hormonların etkisiyle oluşan lekelenmeler, hamilelik döneminde ciltte oluşan lekeler(melazmalar), sivilce izleri ve yaşlılık döneminde oluşan lekelerde (lentigolarda) Snowcell kullanımı oldukça uygundur. Bu yöntem cildi lekelerden arındıracağı gibi cildin genel bakımını yapar ve cilde bağışıklık da kazandırır.

Snowcell Bakım Kitinin İçeriği

Snowcell bakım kitinin içinde Saf C vitamini(askorbik asit), arbutin, glukosidaz, kojik asit, kolajen, peptidler, Hint Bektaşi üzümü ve AHA peeling bulunur.

Snowcell-Hollywood Bakımı Nasıl Yapılır?

Snowcell uygulaması yaptırmak isteyenler bu hizmeti veren güzellik merkezlerini tercih edebilir ve Snowcell leke tedavisi ile cilt lekelerinden hızlı ve acısız bir şekilde kurtulabilirler.

Loresima Güzellik Salonunda Snowcell - Hollywood Bakımı ile hizmetinizdeyiz.

Loresima Bayan Kuaförü Demetevler Yenimahalle ANKARA
Loresima Bayan Kuaförü Demetevler Yenimahalle ANKARA